Зимові види спорту

14.12.2022

ТРЕТЯ ПЕРЕМОГА МОЛОДІЖНОЇ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ В СКАРБНИЧКУ. УКРАЇНА – ЕСТОНІЯ – 3:2

У польському Битомі відбувся емоційний поєдинок між молодіжними збірними України та Естонії у рамках Чемпіонату світу U-20 у дивізіоні 1B. Вирішальна шайба була закинута за 32 секунди до кінця матчу, внаслідок чого наша команда перемогла з рахунком 3:2 і впевнено закріпилась на вершині турнірної таблиці.

Перша двадцятихвилинка почалася з вилучення гравця збірної України, але дві хвилини кількісної переваги пройшли безрезультатно для естонської команди. На екваторі періоду українці знову грали в меншості, та суперники шанс не використали. Хоч відкрити рахунок естонцям не вдавалось, але вони нав’язували боротьбу, яка ускладнювала вихід із зони для збірної України. Наприкінці першого ігрового відрізку наша команда заробила більшість, проте реалізувати вони її не змогли. Але, граючи вже в повних складах, Михайло Ковальчук закинув так звану шайбу «в роздягальню» і зробив рахунок 1:0.

На старті другого періоду естонці зрівняли рахунок (1:1). Після того в збірної України було два шанси на реалізацію більшості, але вони не були використані. Протягом цього ігрового відрізку відчувалася перевага суперника на льоду і згодом команда Естонії повела у рахунку (1:2, більшість). Наші гравці активно вилучалися, і навіть кілька секунд довелося пограти у форматі 3 проти 5, проте це ніяк не позначилося на табло.

Третій період почався з кількісної переваги української команди, але вона не допомогла нам зрівняти рахунок. В середині цієї двадцятихвилинки біля наших воріт виникла сутичка і був помітний високий рівень емоцій на льоду, проте обійшлося без штрафних санкцій. За 4 хвилини до кінця матчу нашим хокеїстам випав шанс пограти в більшості і команда взяла тайм-аут. Українці не втратили цю можливість і Олексій Дахновський робить рахунок 2:2. Наприкінці періоду було вилучено гравця естонської команди, і за 32 секунди до кінця матчу Данило Царьковський виводить нашу збірну вперед (3:2).

Гра закінчилась з рахунком 3:2 на користь України. Дякуємо хлопцям за гру та бажаємо удачі в наступних іграх. Вболіваємо за український хокей разом!

Автор: Валерія Танцуренко