Зимові види спорту

19.10.2024

"СОКІЛ" ВДРУГЕ ПРОГРАЄ ТА ВТРАЧАЄ ШАНСИ НА ПРОДОВЖЕННЯ БОРОТЬБИ У КУБКУ ВИКЛИКУ

Київський "Сокіл" втратив шанси на кваліфікацію у третій раунд Континентального кубка з хокею після другої поразки.

Чемпіон України "Сокіл" зазнав другої поразки поспіль у розіграші Континентального кубка з хокею. У другому турі українці програли словенському "Єсеніце".

"Сокіл", як чемпіон України, пробився до другого раунду Континентального кубка. Клуб потрапив до групи разом з клубами "Ріттнер" (Італія), "Єсеніце" (Словенія) та "Сисак" (Хорватія). Путівку до наступного етапу отримає переможець квартету після трьох стикових матчів.

Чемпіон України на старті мінітурніру мінімально поступився італійському "Ріттнеру". (4:5). Таким чином протистояння з "Єсеніце" у другому турі стало вирішальним для "Сокола": для того, щоб зберігати шанси на перше місце українці мали здобути перемогу.

"Сокіл" першим пропустив у сьогоднішньому матчі: на четвертій хвилині Тадей Чимжар віддав пас на Еріка Светіну, який відкрив рахунок. На 16-й хвилині хокеїсти з "Єсеніце" змогли подвоїти перевагу, реалізувавши більшість: з асисту Грегора Коблара закинув шайбу Тяш Леснічар.

До перерви "Сокіл" зумів відіграти одну шайбу. Роман Благий пройшов по правому флангу, віддав передачу на Віктора Захарова, який відправив шайбу у ворота.

На старті другого періоду "Сокіл" дозволив "Ріттнеру" знову відірватися вперед на дві шайби. Спершу дубль оформив Светіна, а потім шайба опинилась у сітці воріт після прострілу Чимжара.

На дев'ятій хвилині кияни змогли реалізувати більшість: Захаров віддав передачу на Благого, який замкнув простріл. Втім на 17-й хвилині словени також скористались кількісною перевагою, розіграли комбінацію і у підсумку у воротах відзначився Сантері Сілланпяя.

Третій період виявився безгольовим. У підсумку "Сокіл" зазнав поразки від "Єсеніце" з рахунком 2:5.

Хокей. Континентальний кубок. Другий тур

"Єсеніце" (Словенія) - "Сокіл" (Україна) - 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)

За підсумком двох турів "Сокіл" втратив шанси на перше місце у турнірній таблиці та наразі посідає проміжне четверте.

Турнірне становище: 1. "Єсеніце" - 6 очок (2 матчі), 8:3 (різниця шайб); 2. "Ріттнер" - 3 очки (1), 5:4; 3. "Сисак" - 0 очок (1), 1:3; 4. "Сокіл" - 0 очок (2), 6:10

Заключний матч у групі кияни проведуть проти дворазового чемпіона Хорватії, клубу "Сисак". Гра відбудеться у неділю, 20 жовтня, о 17:00 за київським часом.