Зимові види спорту

27.04.2022

СЕРБИ НАМ НЕ ДРУЗІ. УКРАЇНА – СЕРБІЯ – 7:0

Сьогодні, 27 квітня, у польському місті Тихи українська збірна з хокею провела перший матч в рамках чемпіонату світу в дивізіоні 1В.

Перший період розпочався реалізованою більшістю для української збірної. Пересунько відкрив рахунок у матчі. На екваторі періоду він оформив дубль, рахунок 2:0. До закінчення двадцятихвилинки команди декілька гольових моментів біля воріт противника, але не змогли реалізувати.

Другий період відкрили лише на четвертій хвилині. Мазур закинув третю шайбу для української збірної. Йому вдалось повторити хід першого періоду: також оформив дубль, рахунок 4:0. Українці продовжили атакувати сербів, одна з атак закінчилась взяттям воріт (Німенко, 5:0). На останніх хвилинах періоду наша збірна отримала можливість зіграти в форматі 5 проти 3, але реалізувати такий момент не вдалось.

У першій половині останньої двадцятихвилинки здавалося, що вболівальники не побачать голу, але у меншості Морозов закинув шосту шайбу. Сьомий гол не змусив себе чекати довго: Лялька технічно вийшов сам на сам з воротарем й реалізував можливість (7:0).

Станом на другий ігровий день українська збірна знаходиться другому місці у турнірній таблиці. Поступаючись лише команді Японії.

Наступний матч відбудеться вже завтра о 21:00. Україна зустрінеться з командою-господинею - Польщею. Посилання на зустріч можна зайти на офіційних сторінках Федерації хокею України.