Новини

27.12.2021

НАЦІОНАЛЬНА ХОКЕЙНА ЛІГА ЗМІНЮЄ РЕГЛАМЕНТ. ПРИЧИНОЮ СТАВ КОРОНАВІРУС


У зв'язку з загостренням епідеміологічної ситуації нового штампу коронавірусу, НХЛ разом з профспілкою хокеїстів створили нові правила для заявок команд на матчі. Вони вже набрали чинності.


За регламентом, до заявки могли входити лише два голкіпери, то тепер з'явилась можливість терміново викликати третього воротаря, але за умови, що причиною відсутності гравця став коронавірус.


Однак вигляд заявки змінюється не лише голкіперами, якщо колись могло бути 12 нападників та 6 захисників, то зараз команда, яка не зможе заявити стартовий склад (20 гравців), може екстрено заявити гравця. Кепхіт такого хокеїста не може перевищувати 1 мільйон доларів.


Також повертається практика так званого "таксі". Це гравці, які тренуються і їздять на виїзди з командою і в будь-який момент готові вийти на лід. У цей taxi-squad може входити від 4 до 6 гравців. 


Колись відмінність між резервом і taxi-squad пояснювали фінансовими розрахунками: якщо гравці цієї категорії не виходять на лід (не беруть учать в матчах), то їх кепхіт не враховується до зарплати. 

Зараз, відповідно до регламенту, з'являються певні обмеження: зараз до цього списку можуть входити гравці, які не були в основному складі команди до 22 грудня, але провели в складі хоча б 75% днів регулярного чемпіонату, або зіграли 16 з 22 матчів з командою до 22 грудня.


Основна мета - надати клубам легкодоступних гравців, яких можна відкликати до НХЛ, щоб звести до мінімуму ймовірність того, що клубам доведеться грати в меншості або ігри доведеться відкласти.


Інші Новини