Зимові види спорту

14.12.2021

ЮНІОРСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ. УКРАЇНА-ЯПОНІЯ (1:3)

Сьогодні, 14 грудня, в естонському Таллінні відбувся другий матч збірної U-20 в рамках чемпіонату світу «IIHF U20 WC 2022». Після ефектної перемоги над естонцями (2:7), українці зустрілись зі збірною Японії.

Перший період закінчився на користь японців. На 14 хвилині рахунок відкрив Уено, гол залишився єдиною закинутою шайбою. Небезпечних гольових моментів біля воріт суперників українці не створили.

Другий період японці знову розпочали в нападі і збільшили свою перевагу - 0:2 (більшість). Активно в гру вступав Дмитро Кубрицький й не дав зробити розрив у рахунку більшим. За 42 секунди до завершення Сімчук відзначився першою шайбою українців у поєдинку (1:2).

На початку третього періоду гра виглядала рівною. Яскраві сейви були як і в Кубрицького, так і в Тамури. На 11 хвилині Палійчук отримав дуже небажане для нашої збірної вилучення. Японці атакували під час всієї гри в нерівних складах, однак реалізувати не вдалось. Збірна України також не змогла закинути під час першої більшості. Українці зняли воротаря та збірна Японії закинула у пусті ворота (1:3).

Дякуємо хлопцям за гру й бажаємо удачі на завтрашньому матчі проти збірної Франції – ключової гри чемпіонату для українців. Матч розпочнеться о 16:00, пряма трансляція на ютуб-каналі Федерації хокею України.