Новини

Зимові види спорту

23.02.2022

МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ХОКЕЮ ДИСКВАЛІФІКУВАЛА НА РІК АНДРІЯ ДЕНИСКІНА

Дисциплінарний комітет Міжнародної федерації хокею дискваліфікував українського форварда на один рік, йдеться на сайті IIHF.Це пов'язано з інцидентом на матчі УХЛ між «Кременчуком» та «Донбасом» (26 вересня 2021 року), коли Денискін показав расистський жест, звернений до захисника донеччан Джейлена Смерека.


Таким чином, форвард "Кременчука" не зможе ще рік брати участі у будь-яких заходах під егідою IIHF, тобто у всіх змаганнях, міжнародних турнірах, а також показових виступах чи товариських матчах.


Нагадаємо, що ще у грудні на «Christmas Cup» Денискін грав у складі національної збірної, однак на останні збори команди його вже не запрошували.


«Расистським жестам, коментарям чи діям абсолютно немає місця в хокеї або будь-де, якщо вже на те пішло. Дії Денискіна абсолютно неприйнятні та неприпустимі. Хоча він уже відбув відсторонення від участі у 13 іграх своєї команди, комісія визначила, що потрібен ще один період усунення. Денискіна відсторонено на один рік від участі у всіх заходах, санкціонованих IIHF», - прокоментував ситуацію президент IIHF Люк Тардіф.

Інші Новини