Новини

Зимові види спорту

06.06.2023

ЛЕГЕНДАРНИЙ ХОКЕЇСТ ДОМІНІК ГАШЕК ЗАВІТАВ ДО УКРАЇНИ


5 червня, до Києва прибув легендарний хокеїст, олімпійський чемпіон Наґано-1998, дворазовий володар Кубка Стенлі Домінік Гашек. 


Відомий своєю послідовною проукраїнською позицією 58-річний чех до України приїхав ще у суботу, спершу відвідавши Харків. На Слобожанщині Домінік зустрівся з юними хокеїстами, подивився на стан поруйнованих обстрілами російських окупантів ковзанок «Айс Хол» і Салтівського льоду, був сильно враженим побаченим на Салтівці, найбільш постраждалому від бомбардувань району Харкова.


Гашек приїхав до Києва потягом, о шостій ранку. Трохи перепочивши в готелі, Домінатор в компанії президента ФХУ Георгія Зубка, MVP попереднього чемпіонату України Сергія Бабинця, олімпійського чемпіона Олексія Житника, з яким разом відіграв сім років з «Баффало Сейбрз», харківського хокеїста Романа Мікутіна вирушив у наймоторошніші місцини Київщини – Бородянку, Бучу й Ірпінь. 


Нагадаємо, що в грудні 2022 року Гашек виступив проти повернення російських і білоруських спортсменів на міжнародну арену та закликав виключити з усіх змагань атлетів з країн-терористів.

Поділитися

939

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини