Зимові види спорту

20.04.2023

ХОКЕЙНА ЗБІРНА УКРАЇНИ ВИГРАЛА ВСІ ТРЕНУВАЛЬНІ СПАРИНГИ ПЕРЕД ЧС-2023

Збірна України з хокею завершила етап підготовки до Чемпіонату Світу-2023. "Синьо-жовті" виграли всі шість контрольних матчів.

Українці вдруге здолали збірну Литви. У першому спарингу наша національна команда виборола вольову перемогу з рахунком 4:3. Цього разу команда Вадима Шахрайчука тріумфувала з упевненою перевагою - 5:1.  У першому періоді національну команду вперед вивели влучні кидки Денискіна та Ратушного. У другій частині відзначився вже Пересунько. У заключному періоді шайби закинули Ворона та Пангелов-Юлдашев.

Збірна України виграла усі спаринги: по два з Угорщиною, Латвією та Литвою.

Вже 23 квітня "синьо-жовті" змагатимуться в дивізіоні IB, в якому залишилися за підсумками попереднього розіграшу чемпіонату. Суперниками України на ЧС-2023 стануть Китай, Сербія, Нідерланди, Японія та господарі групи з Естонії.