Зимові види спорту

27.04.2023

14 ШАЙБ: УКРАЇНА ЗДОЛАЛА ЗБІРНУ НІДЕРЛАНДІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ-2023 З ХОКЕЮ

Фото - Федерація хокею України

Збірна України здобуває третю перемогу на чоловічому чемпіонаті світу-2023 з хокею в дивізіоні ІВ. Сьогодні, 21 квітня "синьо-жовті" із величезною перевагою розгромили збірну Нідерландів.

Українці домінували у всіх періодах. На 9-ій хвилині Коренчук оформив дубль. До кінця 20-хвилинки по шайбі закинули Трахт і Німенко - 4:1. У другому періоді Україна закинула вже 6 шайб та знову пропустила одну - 6:1. У третій частині гри підопічні Шахрайчука вже не пропускали - 4:0. У підсумку 14:2 - збірна України здобуває найбільшу перемогу на цьогорічному розіграші дивізіону ІВ. Це також найбільша звитяга "синьо-жовтих" на ЧС від квітня 2010-го - тоді Україна розгромила Сербію з рахунком 15:2.

Вирішальний матч дивізіону ІВ між Україною та Японією відбудеться в суботу 29 квітня. До дивізіону ІА вийде лише переможець групи.