15.10.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ГАНДБОЛУ ЗДОБУЛА ПЕРШУ ПЕРЕМОГУ У ВІДБОРІ НА ЄВРО-2024

Жіноча збірна України з гандболу вперше перемогла у відборі на чемпіонат Європи 2024 року. У другому матчі кваліфікації українські гандболістки обіграли суперниць зі Словаччини.

Нагадаємо, що наші дівчата стартували у відборі з поразки від збірної Німеччини (24:31). У групі 2 суперником України також є команда Ізраїля.

Жіноча збірна України першою пропустила в матчі з Словаччиною, проте зовсім скоро зрівняла та вийшла вперед. Впродовж першого тайму "синьо-жовті" лише збільшували власну перевагу. Словацькі опонентки змогли зрівняти - 8:8, проте після цього українські гандболістки забили шість і пропустила всього 1. Зрештою перша половина гри завершилась із рахунком 14:9 на користь України.

У другому таймі команди показували досить рівну боротьбу - 11:11. На 45-ій хвилині українки збільшили власну перевагу до 6 голів - 20:14. У підсумку, переконлива перемога підопічних Віталія Андронова - 25:20.

Найрезультативнішою гравчинею матчу у складі України стала права півсередня львівської "Галичанки" Діана Дмитришин – п'ять голів.

Гандбол (жінки). Кваліфікація Євро-2024

Україна – Словаччина 25:20 (14:9)

До слова, на Євро-2024 вийдуть вийдуть 1-2 місця кожної відбірної групи, а також 4 найкращі команди з тих, що посядуть треті місця.

Матчі проти Німеччини та Словаччини передували для збірної України виступу на чемпіонаті світу-2023, на якому "синьо-жовті" зіграють перший матч 29 листопада проти Бразилії. Таким чином, перші поєдинки європейського відбору цілком могли бути важливим фактором для тренерського штабу у визначенні складу на світову першість.