Новини

17.08.2023

ВІТАЛІЙ АНДРОНОВ: ДЛЯ ОНОВЛЕНОЇ «ГАЛИЧАНКИ» ПОТРІБЕН ЧАС


Головний тренер львівської гандбольної «Галичанки» Віталій Андронов, він же головний тренер національної жіночої збірної України, в коментарі Kamp-Sport розповів про престижний міжнародний турнір у Словаччині, участь у якому взяла і львівська «Галичанка».


Можна сказати, що ми усе розпочинали спочатку, - каже Віталій Андронов. – У нас нова команда з новими гравцями. Якщо говорити про турнір в місті Михайлівці, одразу зазначу, що дуже добре, що є такий турнір. Вважаю, невдало ми зіграли лише з командою Чехії, в усіх інших матчах було чимало позитивних моментів. У цих трьох матчах ми спрацювалися: дали пограти абсолютно усім дівчатам, які з нами поїхали до Словаччини. Ми побачили до чого є готовими станом на сьогодні та до чого над потрібно працювати. Ми побачили наші зв’язки в обороні та атаці.


"Галичанка" на турнірі у Словаччині


Як себе проявили воротарі? 

Марія Поляк не зіграла через травму. Анна Стаднік та Тетяна Микитюк зіграли приблизно однаковий час на майданчику. Зіграли вони також приблизно на одному рівні. Звичайно, були і помилки і були моменти, за які можна похвалити дівчат. Воротар – важлива позиція у гандболі. Хочу, щоб дівчата додавали і, думаю, вони це будуть робити від матчу до матчу. Ставили на турнірі завдання перевірити усіх дівчат. Коли грали основою, все було непогано, а коли змінювалися дівчата, ставало уже важче.


Що скажете про захист та напад команди? 

Поки що помилки є. Від нас пішли ключова захисниця і основний воротар. Звісно, треба, щоб нові дівчата увійшли в свої ролі. Молодим гандболісткам наразі важко, на все потрібен час. Ми працюємо над цим. Від цього нам нікуди дітися.Чи готова повністю допомогти команді Тетяна Поляк? 

Таня пропустила багато у минулому сезоні, тому відчувається, що дещо втратила свій ігровий тонус. Таня старалася. За неї я не хвилююся.


P.S. Турнір у Словаччині став для «Галичанки» один з етапів підготовки до матчу за Суперкубок України. Матч «Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) відбудеться у суботу, 19 серпня, у київському палаці спорту. Початок матчу о 17:00.

Інші Новини