04.04.2024

ВІДЧУТНА ПОРАЗКА УКРАЇНСЬКИХ ГАНДБОЛІСТОК У ВІДБОРІ НА ЄВРО-2024

Жіноча збірна України з гандболу провела в Гайдельберзі поєдинок відбору Євро-2024 з командою Німеччини. До сьогоднішньої зустрічі обидві збірні набрали у групі по 6 очок, щоправда, українки провели на гру більше, при цьому єдиної поразки вони зазнали якраз у матчі з Німеччиною, поступившись їй з рахунком 24:31.

Євро-2024. Відбір. Група 2

Україна - Німеччина - 21:43 (11:23, 10:20)

Україна: Балог, Салтанюк, Шалімова, Петрів, Соскида, Науменко, Когуч, Смбатян, Козак, Горільська, Краснянська, Компанієць, Нестеренко, Пойманова, Прикоп

Німеччина: Грійсілс, Шмельцер, Антл, Томаєр, Смітс, Екерле, Болк, Вейгел, Майдхоф, Рейнеманн, Долль, Бехренд, Філтер, Оссенкопп, Бенке, Стокшладер

Як і у першій грі цих суперниць, сьогодні перемогу здобула збірна Німеччини, яка помітно переважала і у першому таймі, і після перерви.

На чемпіонат Європи вийдуть команди, які посіли перші два місця у своїх групах, а також чотири найкращі збірні, які посядуть треті позиції.