07.02.2023

У ЄВРОПЕЙСЬКІЙ ЛІЗІ «МОТОР» НЕ ВПОРАВСЯ З ЛІДЕРОМ ГРУПИ

У Берліні відбувся матч 7-го туру групового раунду Європейської ліги з гандболу між місцевим «Фюхсе» та запорізьким «Мотором».

Перед цією грою українська команда перебувала у групі D на 5-му місці, маючи в активі 3 очки після 6 матчів, а німецькі гандболісти лідирували зі стовідсотковим результатом.

Визначальним у сьогоднішньому матчі став перший тайм, у якому господарі зуміли досягнути переваги у вісім м'ячів. Після перерви гандболісти «Мотора» доклали чимало зусиль, щоб змінити хід поєдинку, але зробити це їм не вдалося - підсумкова різниця в рахунку залишилась тою ж, що і після першого тайму.

Європейська ліга. Група D. 7-ий тур

«Фюхсе» (Берлін, Німеччина) – «Мотор» (Запоріжжя, Україна) – 32:24 (18:10, 14:14)

У Європейській гандбольній лізі 24 команди розподілені на 4 групи по 6 команд. За підсумками групового раунду в наступний етап вийдуть по 4 найкращі клуби з кожної групи.