05.07.2024

ПОДВІЙНИЙ УСПІХ ЮНИХ УКРАЇНСЬКИХ ГАНДБОЛІСТОК НА СТАРТІ ПЛЯЖНОГО ЄВРО

Жіноча збірна України U-16 двома перемогами розпочала свої виступи на юніорському Євро-2024 з пляжного гандболу у болгарській Варні.

У першому матчі українки обіграли Хорватію у серії пенальті. Збірна України виграла перший сет із різницею у чотири м'ячі, але не змогла дотиснути хорваток у другому сеті, пропустивши наприкінці три м'ячі поспіль. А у серії пенальті вирішальним став гол Марії Герасименко після промаху Сари Маркович. Другий матч ігрового дня, проти команди Туреччини, збірна України легко виграла з рахунком 2:0 за сетами та різницею +7 та +13 відповідно.

Найкращими у складі команди України стали Карина Іванова та Аріна Колініченко, які набрали за два матчі 37 та 32 очки.

Євро-2024 U-16, день 1

4 липня

Україна – Хорватія – 2:1 (20:16, 18:22, 7:6)

Туреччина – Україна – 0:2 (18:25, 16:29)

Чоловіча збірна України U-16 програла обидва стартові матчі на юніорському Євро-2024 з пляжного гандболу.

У першій зустрічі українці всуху програли команді Хорватії. При цьому «жовто-сині» в обох сетах довгий час грали з хорватами на рівних, але пропускали серії на останніх хвилинах. У другому матчі проти команди Польщі збірна України була близька до успіху в першому сеті, але пропустила на останніх секундах. Другий сет українці виграли з різницею в один м'яч, а в серії пенальті закинув лише Артур Роман. Інші четверо гравців промахнулися та Україна програла серію, а з нею і матч.

Найкращими у складі збірної України стали Максим Яковинець та Микола Ємиров, які набрали 24 та 25 очок відповідно.