16.10.2022

ВІДБІР ГАНДБОЛЬНОГО ЄВРО: ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ ПРИЙШЛА ПОРАЗКА

У Бухаресті пройшов матч 2 туру 3 етапу кваліфікації чемпіонату Європи з гандболу серед чоловіків. Збірна країни-господаря приймала українських гандболістів.

Як відомо, на старті цього етапу збірна України у номінально домашньому поєдинку завдала поразки команді Фарерських островів (29:25), а румуни на виїзді поступилися збірній Австрії (32:36).

Зрозуміло, що після поразки мотивації у господарів майданчика не бракувало і вони від перших хвилин активно рушили на ворота української команди. За ходом 1 тайму перевага румунів складала навіть 5 голів, а на перерву суперники пішли за рахунку 18:14 на користь суперників. У 2 таймі гостям так і не вдалося змінити хід гри і у підсумку наша команда поступилася – 26:34.

Румунія – Україна – 34:26 (18:14, 16:12)

В іншому поєдинку групи 4 сьогодні зустрінуться збірні Фарерських островів і Австрії.

У фінальний турнір вийдуть по дві команди з кожної групи, а також 4 найкращі з 8 серед тих, які займуть треті місця.