01.11.2022

«МОТОР» ЗНОВУ НЕ «ЗАВІВСЯ»

Запорізький «Мотор» зіграв матч другого туру Європейської ліги з гандболу з данською командою «Скандерборг» з Орхуса. Поєдинок, що пройшов у німецькому Дюссельдорфі, завершився перемогою суперника українських гандболістів.

«Мотор» (Запоріжжя, Україна) – «Скандерборг» (Орхус, Данія) – 31:37 (16:21)

У першому таймі команда з Данії дещо переважала і зуміла піти на перерву з перевагою у п'ять м'ячів. Запоріжці натомість досить активно та результативно провели початок другого тайму і зуміли скоротити відставання до двох голів. Та надалі суперник знову володів ініціативою і невдовзі відновив комфортну для себе різницю м'ячів. Зрештою поєдинок завершився поразкою «Мотора» з рахунком 31:37.

Як відомо, минулого тижня «Мотор» програв перший матч турніру німецькій команді «Фюхсе» з Берліна з рахунком 27:38.

У Європейській лізі 24 команди розподілені на 4 групи по 6 команд. За підсумками групового раунду в наступний етап вийдуть по 4 найкращі клуби з кожної групи.

Джерело: sport.ua