22.10.2021

МОТОР ПЕРЕМАГАЄ РУМУНСЬКЕ ДИНАМО В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ

Вчора, 20 жовтня, у запорізькому Палаці спорту "Юність" місцевий "Мотор" в рамках гандбольної Ліги чемпіонів приймав "Динамо" Бухарест. Напередодні матчу голкіпер запорожців Геннадій Комок у інтерв'ю нашому журналісту розповів: влаштує "Мотор" лише перемога.

Хоча перший таймі закінчився за рівного рахунку 13:13, господарі практично завжди були попереду. У другій половині тенденція продовжилася, а в певний момент перевага запорожців складала і 4 м'ячі. Однак кінцівка видалася напруженою: змінити нічийні 27:27 вдалося лише на останній хвилині. Автором переможного м'яча став Юрій Кубатко.

Тепер "Мотор" набрав 4 очки з 10 можливих і входить до шістки команд, яка продовжить боротьбу в плей-оф ЛЧ.

«Мотор» Запоріжжя (Україна) – «Динамо» Бухарест (Румунія) – 28:27 (13:13)

«Мотор»: В'юник, Комок (32%); Кубатко (1/1), Малашінскас (4/10), Пуховський (5/7), Денисов (5/5), Тільте, Моліна, Козакевич (1/3), Донцов (1/1), Шебетич (3/4), Горіга (4/6), Бурзак, Касай (1/1), Васильєв (2/3), Бохан (1/2).

Головний тренер: Гінтарас Савукінас.

«Динамо» Бухарест: Гедбейн (23%), Хейдарірад (50%); Ракота, Баннур (1/3), Алоуні (0/1), Гіоня (8/8), Гурбіндо (3/3), Негру (4/5), Діссінджер (0/3), Паскуаль (1/1), Нантес (1/4), Хумет (0/1), Бізау (2/2), Мамдух (3/3), Мілітару, Сорхайндо (4/5).

Головний тренер: Хаві Паскуаль.