09.06.2024

ЛЬВІВСЬКА ГАЛИЧАНКА - ВОЛОДАР КУБКА УКРАЇНИ-2024 З ГАНДБОЛУ

У  чемпіонаті України з гандболу серед жінок визначився переможець Кубка України-2024. У фіналі турніру зустрілися чемпіон та віцечемпіон Суперліги України-2023/24 - "Галичанка" та "Карпати".

Нагадаємо, львівська команда вийшла до фіналу завдяки впевненій перемозі над миколаївським "Реалом" (31:17). Ужгородський колектив переміг у другому півфінальному матчі: "Карпати" обіграли київський "Спартак" (28:23).

Фінал Кубка України видався по-справжньому захопливим. У першому таймі команди досить рівно йшли в рахунку, але "Галичанці" все-таки вдалося піти на перерву з перевагою - до того ж подвійною. Вже після сирени Діана Дмитришин чудово виконала стандарт, влучивши у ближню дев'ятку - 17:15.

У другому таймі львів'янкам вдалося довести вирішальний поєдинок до перемоги - 34:30. Найкращою гравчинею в складі "Галичанки" у фінальному матчі визнали Олесю Дяченко, яка закинула 10 голів. У складі "Карпат" кращою стала Валерія Нестеренко, в доробку якої 12 результативних кидків. Олеся Дяченко, зокрема, отримала від Федерації гандболу України нагороду MVP Фіналу чотирьох Кубка України.

Кубок України з гандболу, жінки.

Галичанка (Львів) - Карпати (Ужгород) - 34-30 (17-15)

Галичанка: Олеся Дяченко - 10 голів; Катерина Козак, Ванесса Лакатош - по 6; Анастасія Ткач - 4; Діана Дмитришин - 3; Мілана Шукаль - 2; Анастасія Дутко, Світлана Гавриш, Софія Голінська - по 1.

Карпати: Валерія Нестеренко - 12; Владислава Слободян - 8; Надія Пойманова, Анна Гававка - 4; Катерина Міхєєва, Тетяна Кильч - по 1.

"Галичанка" всьоме здобуває жіночий Кубок України з гандболу. Нагадаємо, що підопічні Віталія Андронова у сезоні-2023/24 вдесяте поспіль стали чемпіонками української Суперліги.

Бронзовими призерками турніру стали гандболістки київського "Спартака". Переможця "малого фіналу" між "Спартаком" і "Реалом" (35:35 - основний час) визначила серія семиметрових кидків - 5:3 на користь "Спартака".