12.04.2024

ЛЬВІВСЬКА "ГАЛИЧАНКА" ОБІГРАЛА МИКОЛАЇВСЬКИЙ "РЕАЛ"

"Галичанка" продовжує йти переможним шляхом у 6-му турі Суперліги України з гандболу. В другий ігровий день в Ужгороді львівська команда обіграла миколаївський "Реал".

6-й тур - заключний перед стартом другого етапу чемпіонату України. Триватимуть матчі до 14-го квітня.

Нагадаємо, "Галичанка" стартувала з переможного результату над криворізьким "ДонДУВС-ДЮСШ4 " - 39:21. Саме в цьому матчі вперше після важкої травми в складі "Галичанки" з'явилася на майданчику Діана Дмитришин, яка вийшла виконувати семиметровий кидок.

У першому таймі галичанкам було досить складно відірватись у рахунку від суперника. По ходу поєдинку миколаївські гандболістки неодноразово відновлювали паритет у рахунку. Проте, після 9:9 львівський колектив таки зумів оформити необхідну перевагу - на перерву "Галичанка" пішла з привілеєм у 5 голів (16:11).

У другому таймі львівські гравчині тільки збільшували власну перевагу. Зрештою, фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу "Галичанки" - 37:23. Найрезультативнішими гандболістками в складі львів'янок стали Олеся Дяченко та Аліса Петрів - в обох гравчинь по 8 голів у доробку.

Суперліга України з гандболу. Жінки. 6-й тур.

"Реал" (Миколаїв) - "Галичанка" (Львів) - 23:37 (11:16)

Голи: Олеся Дяченко, Аліса Петрів - по 8, Катерина Козак - 7, Анастасія Ткач - 3, Каріна Здріла, Софія Голінська, Анастасія Дутко, Світлана Гавриш, Ванесса Лакатош - по 2, Катерина Гайдук - 1.

"Галичанка" продовжує очолювати турнірну таблицю української Суперліги. Після 16-ти зіграних поєдинків команда має 42 залікові бали.