08.04.2023

КРОК ДО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ. УКРАЇНА НА ВИЇЗДІ ПЕРЕМАГАЄ ПІВНІЧНУ МАКЕДОНІЮ

Національна жіноча збірна України з гандболу перемогла на виїзді Північну Македонію у першому матчі плей-офф за вихід на чемпіонат світу. Підсумковий рахунок матчу – 24:22.

Наші дівчата прекрасно розпочали перший тайм цього матчу (перевага нашої команди складала сім голів), однак сам поєдинок дуже і дуже непросто склався для команди Віталія Андронова. Невдалий початок другого тайму згодом дозволив нашому супернику зрівняти рахунок у матчі (16:16), однак наші дівчата до кінця гри таки зуміли забити на кілька голів більше від суперника.

Матч-відповідь між цими командами, який і визначить збірну, яка поїде на чемпіонат світу, відбудеться у Кішварді (Угорщина) 14 квітня. Саме так українки зіграють домашній матч-відповідь.

Триматимемо кулаки за наших дівчат!

Кваліфікація ЧС-2023. Другий раунд. Перший матч.

Північна Македонія – Україна – 20:22 (8:14).

Північна Македонія: Діневська, Гакідова, Янеська, Петковська, Джатевська, Дукоська, Горджиєвська, Янкуловська, Міцевська, Кіпріжановська, Рістовська, Саздовська, Дабевська, Гічевська, Коцева, Ніколік.

Україна: Гладун, Дмитришин, Маркевич, Андрійчук, Прокопяк, Смолич, Кот, Мелекесцева, Салтанюк, Воловник, Смбатян, Стельмах, Глібко, Левченко, Коновалова, Компанієць.

Арбітри: Боріс Ципов, Зоран Клус (обидва – Словаччина), Кенан Сіврікая (Туреччина)

A1 Arena SC Boris Trajkovski (Скоп'є, Північна Македонія)