24.01.2024

"ГАЛИЧАНКА" - "ЗАГЛЄМБЕ": КАДРОВІ ВТРАТИ І ПОРАЗКА ЛЬВІВ'ЯНОК

«Галичана» в Ланьцуті провела домашній поєдинок 13-го туру польської Суперліги. Львівський колектив поступився команді «Заглємбе» з Любіня - чинному та чотириразовому чемпіону Польщі.

До свого виїзного матчу опонентки "Галичанки" підійшли без втрат очок. Після 12 турів «Заглємбе» є абсолютним лідером чемпіонату, маючи в доробку 12 звитяг.

Гості прогнозовано заволоділи ініціативою з перших хвилин та збільшували перевагу закинутих м'ячів. Львівські гандболістки намагались відповідати своїми атаками, проте в багатьох випадках завадила галичанкам відзначитись голами воротарка «Заглємбе» Барбара Зіма, яка впродовж першого тайму здійснила 12 порятунків. На 13-ій хвилині матчі майданчик через ушкодження довелося покинути лінійній "Галичанці" Ірині Прокоп'як. Зауважимо, що вдруге поспіль за станом здоров'я поєдинок пропускає Мар'яна Маркевич. Перша половина гри, зрештою, за чинними чемпіонками - 10:22.

Підопічні Віталія Андронова активно розпочали другий тайм, закинувши за 8 хвилин 7 м'ячів. Згодом "Галичанку" спіткала ще одна кадрова втрата - травму зазнала капітанка команди Тетяна Поляк. Бажаємо Ірині та Тетяні якнайшвидшого відновлення! Гандболісткам львівського клубу неодноразово вдавалось скоротити відставання до 8 голів (17:25, 19:27, 23:31). Проте, під завісу зустрічі гравчині «Заглємбе» з Любіня змогли знову збільшити власний привілей. Як підсумок, у другому таймі команди закинули рівну кількість голів - 15:15.

Найрезультативнішою гандболісткою в складі львівського колективу проти «Заглємбе» стала Мілана Шукаль, в доробку якої 6 голів. 22-річна гравчиня зміцнила лідерство в переліку голеадорів - тепер у Мілани 80 результативних кидків.

Польська Суперліга, жінки. 13-й тур

«Галичанка» (Львів) - «Заглємбе» (Любінь) - 25:37

Статистика голів: Шукаль - 6, Петрів, Гавриш - по 5, Лакатош - 3, Козак, 2, Дутко, Гайдук, Дяченко, Поляк - по 1.

Наступний матч у польській Суперлізі "Галичанка" зіграє проти дебютанта чемпіонату - "Кошаліна". Нагадаємо, в першому колі підопічні Віталія Андронова переграли суперника з рахунком 32:27. Матч 14-го туру відбудеться 30-го січня.