09.02.2024

«ГАЛИЧАНКА» ВПЕВНЕНО ОБІГРАЛА МИКОЛАЇВСЬКИЙ «РЕАЛ»

Підопічні Віталія Андронова здобули другу перемогу в 4-му турі української Суперліги. У Києві «Галичанка» обіграла миколаївський «Реал», який йшов п’ятим у турнірній таблиці за підсумками 10-ти матчів.

Нагадаємо, вчора галичанки стартували в новому турі чемпіонату України з перемоги над «ДонДУВС-ДЮСШ4» з Кривого Рогу (39:24). Наразі львівська команда, яка паралельно виступає в польській Суперлізі, не може розраховувати на травмованих лідерок: Діану Дмитришин, Тетяну Поляк, Ірину Прокоп’як і Мар’яну Маркевич.

У грі проти «Реала» «Галичанці» вдалося в першій десятихвилинці оформити перевагу в 4 м’ячі. Пізніше миколаївські гандболістки змогли скоротити відставання до двох, проте після середини тайму в суперниць львів’янок спостерігався тривалий безгольовий відрізок до початку перерви, чим «Галичанка» й скористалась – 21:9.

У другому таймі підопічні Віталія Андронова лише закріпили успіх. Наставник «Галичанки» також дав шанс спробувати себе юним гандболісткам. Зокрема, першими голами за львівський клуб відзначились Адріана Скіцько та Владіслава Сорокіна. У підсумку, впевнена звитяга галичанок – знову з перевагою в 15 м’ячів.

Найрезультативнішими в складі "Галичанки" стали Мілана Шукаль та Катерина Козак, які відзначились 7-ма результативними кидками. Найбільше в матчів закинула Анастасія Гінкул з "Реала" - 9 голів.

Жіноча Суперліга з гандболу. 4-й тур

«Реал» (Миколаїв) – «Галичанка» (Львів) - 21-36 (9-21)

Статистика голів: Козак, Шукаль – по 7; Дяченко – 6, Петрів, Здріла – по 4; Ткач, Гавриш, Лакатош – по 2, Скіцько, Сорокіна – по 1.

Після 10-ти зіграних матчів «Галичанка» набрала 24 залікові бали, з яким вийшла на тимчасове перше місце. У наступні два дні на львів’янок чекають важливі поєдинки проти «Спартака» та «КОСФК».