20.10.2024

«ГАЛИЧАНКА» ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМАГАЄ В ЧЕМПІОНАТІ ПОЛЬЩІ

«Галичанка» перемогла у своєму першому виїзному матчі в Центральній лізі Польщі з гандболу сезону 2024/25.

Львівська команди вирушила на північ Польщі, де зіграла матч із ГК «Гандбалтік Ґдиня» – минулорічний бронзовий призер Центральної ліги Польщі. У попередньому турі «Галичанка» стартувала в чемпіонаті, обігравши СМС ЗПРП Плоцьк (24:17).

Протягом усього поєдинку «Гандбалтік Ґдиня» колектив зі Львова впевнено діяв на чужому майданчику. На перерву команди пішли за солідної переваги «Галичанки» – 21:9. У другому таймі чинним чемпіонкам України вдалося закинути ще чотирнадцять м’ячів у ворота суперниць – 35:20.

Відзнаку MVР поєдинку отримала Анастасія Ткач, яка стала найрезультативнішою гандболісткою матчу, закинувши 9 голів. Зокрема, найкращою в складі «Галичанки» визнали Олесю Дяченко, в доробку якої 5 голів.

Центральна ліга Польщі з гандболу. 3-й тур

«Гандбалтік Ґдиня» – «Галичанка» (Львів) – 20:35 (9:21)

Статистика «Галичанки»: Анастасія Ткач – 9 голів; Ванесса Лакатош, Олеся Дяченко – 5; Аліса Петрів – 4; Катерина Козак, Мілана Шукаль – по 3; Світлана Гавриш – 2; Тетяна Поляк, Вікторія Мальована, Ірина Прокоп’як, Владислава Сорокіна – по 1.

З двома перемогами у двох матчах український гандбольний клуб йде третім у турнірній таблиці серед 12-ти колективів (6 очок, різниця голів – 59:37).

Наступний матч у Центральній лізі Польщі «Галичанка» зіграє в неділю, 3 листопада. Львів’янки номінально прийматимуть «Варшаву».