07.01.2024

"ГАЛИЧАНКА" ПОСТУПИЛАСЬ НА ВИЇЗДІ В 11-МУ ТУРІ ПОЛЬСЬКОЇ СУПЕРЛІГИ

Львівська команда зіграла матч 11-го туру польської Суперліги з гандболу. У виїзній грі львів'янки поступились команді "Ґміни" Кобєжице.

"Ґміни" Кобєжице - бронзовий призер минулого розіграшу чемпіонату Польщі. Саме до цієї команди в міжсезоння перейшли основна воротарка минулого сезону Вікторія Салтанюк та лінійна Анастасія Мелекесцева.  У першому колі «Галичанка» приймала суперника й зазнала прикрої поразки – 27:30.

Щодо безспосередно гри, то на 2-ій хвилині господарки відкрили рахунок. Одразу ж зрівняла влучним кидком у наступній атаці Мілана Шукаль – 1:1. 3-тя хвилина – «Ґміни» знову вийшли вперед. Згодом господарки стали переважати галичанок у 4 м’ячі. Скоротила відставання на 8-ій хвилині Мілана Шукаль – 2:5. До 2 м’ячів зменшила перевагу суперника Світлана Гавриш, реалізувавши 7-метровий кидок – 3:5.

На 13-ій хвилині після голу Анастасії Мелекесцевої команда з Кобєжице вперше в матчі була попереду на 5 голів– 4:9. «Галичанка» повернула в гру інтригу в середині 1-го тайму, скоротивши відставання до 2-х м’ячів – 7:9. Проте, господарки зробили ривок в рахунку, переважаючи львів’янок вже у 10 голів до 27-ї хвилини. «Галичанка» двічі поспіль закинула наприкінці тайму: Шукаль відзначилась на 29-ій хвилині після вдалої боротьби Ірини Прокоп’як, а зовсім скоро закинула Катерина Козак – 9:17.

Львівська команда інтенсивно розпочала 2-й тайм: Двічі відзначилась голом Катерина Козак, а також закинула Мілана Шукаль – 12:18. Мілана, до речі, на 31-ій хвилині закинула ювілейний, 285-й гол «Галичанки» в нинішньому сезоні Суперліги – 13:21. Поступово суперник львів’янок збільшував власну перевагу в м’ячах. У підсумку, «Ґміни» Кобєжице довели матч до перемоги з привілеєм в 11 голів – 22:33.

Найрезультативнішою в матчі стала колишня лінійна «Галичанки» Анастасія Мелекесцева, у доробку якої 12 голів. У складі львівської команди найбільш м’ячів закинула Мілана Шукаль – 10. 5 голів на рахунку Катерини Козак, тричі закинула Світлана Гавриш, по голу – Каріна Здріла, Ванесса Лакатош, Мар’яна Маркевич та Олеся Дяченко.

Варто відзначити, що Каріна Здріла та Ванесса Лакатош закинули свої дебютні голи в нинішньому сезоні польської Суперліги. Також зауважимо, що на перше місце в списку голеадорів чемпіонату повернулась Мілана Шукаль, яка доповнила власний доробок до 67-ми голів.

Наразі "Галичанка" залишається на 6-му місці, маючи 12 очок після 11-ти турів.

Наступний поєдинок «Галичанка» проведе на домашній арені в Ланьцуті проти ЕКС «Старт» Ельблонґ. Зустріч відбудеться 14-го січня.