13.02.2024

«ГАЛИЧАНКА» ПОСТУПИЛАСЬ «ҐНЄЗНО» В 16-МУ ТУРІ ПОЛЬСЬКОЇ СУПЕРЛІГИ

Львівська «Галичанка» взяла участь у 16-му турі чемпіонату Польщі з гандболу. Команда зіграла виїзний матч проти МКС «Ґнєзно», яка йде четвертою в нинішньому сезоні.

Матчу проти «Ґнєзно» для «Галичанки» передувала участь в 4-му турі української Суперліги, в якому підопічні Віталія Андронова перемогли у всіх чотирьох матчах та вийшла на першу сходинку турнірної таблиці. У Києві тренерський штаб награвав оновлений склад, залучивши до гри молодих гравчинь. Нагадаємо, в матчах нинішнього сезону «Галичанці» через травми не можуть допомогти ключові гандболістки: Діану Дмитришин, Тетяну Поляк, Ірину Прокоп’як та Мар’яну Маркевич. У матчі 16-го туру, зокрема, не зіграла найкраща голеадорка чемпіонату Польщі (96 голів), яка зазнала ушкодження руки.

Щодо гри, то вже на старті поєдинку господарі закинули 2 швидкі голи. На 13-ій хвилині галичанки змогли відновити паритет – 5:5. Згодом гандболістки «Ґнєзно» знову відірвались уперед у рахунку, зокрема, не без допомоги сумнівних рішень суддівства. До половини першого тайму господарки виконали чотири семиметрові кидки. Також в одному з епізодів внаслідок зіткнення впала «Галичанки» Світлана Гавриш, проте арбітр не вбачав у моменті порушення. На щастя, півсередня львівського клубу змогла повернутись на майданчик. Перший тайм «Галичанка» завершила з відставанням у 4 голи. У другій частині гри «Ґнєзно» вдалося збільшити власну перевагу, проте львів’янки були близькими, аби наблизитись до суперниць у рахунку.

За підсумками матчу організатори Суперліги визнали Олесю Дяченко найкращою гравчинею «Галичанки» – на її рахунку 5 голів та 6 асистів проти «Ґнєзно».

Польська Суперліга з гандболу. 16-й тур

«Ґнєзно» – «Галичанка» – 28:21 (14:10)

Статистика голів: Дяченко, Лакатош – по 5; Петрів – 4; Козак – 3; Гавриш – 2; Ткач, Здріла – по 1.

Сейви: М. Поляк - 11, Стадник - 1.

«Галичанка» розташовується на восьмому місці в турнірній таблиці польської Суперліги. Команда Віталія Андронова має 12 очок після 16-ти зіграних матчів.

Наступний матч львівська команда зіграє у неділю, 18-го лютого, проти «Кошаліна».