12.02.2023

«ГАЛИЧАНКА» ПОСТУПАЄТЬСЯ ПІСЛЯ ПЕНАЛЬТІ

У матчі 16-го туру польської жіночої гандбольної Суперліги «Галичанка» приймала «Євробуд» з Ярослава. Після рівної боротьби два тайми завершилися з рахунком 23:23. У післяматчевих пенальті сильнішими виявилися польські гандболістки.

До матчу з «Євробудом» «Галичанка» підходила зі 6-ма перемогами, 1-єю звитягою за пенальті та 8-ма поразками. Вирішальними у грі стали останні 10 хвилин матчу. Українки вели запеклу боротьбу та надолужували відставання, не давши жодного разу «Євробуду» відзначитися голом. На передостанній хвилині зустрічі наставник «Галичанки» Віталій Андронов використав тайм-аут, а після перерви його підопічні зуміли зрівняти рахунок і основний час матчу завершився з рахунком 23:23. Голи львівської команди: Дмитришин (10), Козак (3), Маркевич і Мартинюк (по 2), Голінська, Ткач, Мелекесцева, Т.Поляк і Салтанюк (по 1). Та у серії післяматчевих пенальті гості перемогли з рахунком 3:1.

Польська жіноча гандбольна Суперліга. 16-ий тур

«Галичанка» (Львів, Україна) - «Євробуд» (Ярослав. Польща) - 23:23 (9:15), пенальті - 1:3

«Галичанка» посідає 5-ту сходинку (10 команд-учасниць) турнірної таблиці з 21-им очком.

Наступний матч львів’янки проведуть 15-го лютого зі «Стартом» (Ельблонґ).