22.04.2024

«ГАЛИЧАНКА» ПОСТУПАЄТЬСЯ «КАЛІШУ» В НАПРУЖЕНІЙ БОРОТЬБІ

Сьогодні, 22-го квітня, львівська «Галичанка» зіграла домашню гру проти AWS Energa Szczypiorno Kalisz в рамках 4-ї серії фінального раунду польської Суперліги.

У нинішньому сезоні «Галичанка» вже тричі зустрічалась із «Калішем». У першому колі львів’янки обіграли дебютанта Суперліги з рахунком 32:27, а в другому зазнали поразки – 29:32. На старті фінального раунду у виїзному матчі українська команда поступилась – 20:26.

У першому таймі матчу в Ланьцуті спостерігалась доволі рівна гра у виконанні двох команд. Гості подеколи виходили вперед у рахунку, проте більшу частину тайму на майданчику був паритет. Зрештою, гандболісткам «Каліша» вдалося закинути у роздягальню після контратаки – 11:12 на користь гостей.

Варто відзначити, що в складі «Галичанки» вперше за довгий час з’явилася Діана Дмитришин. Лідерка команди, яка зазнала важкої травми в листопаді 2023-го, виходила на виконання 7-метрових кидків у 6-му турі чемпіонату України. У грі польської Суперліги Діана ж вийшла на майданчик і діяла на незвичній для себе позиції правої крайньої. Повернулася до гри і Мілана Шукаль – найкраща голеадорка «Галичанки» (99 голів) зазнала ушкодження в лютому.

У другому таймі також можна було побачити рівну боротьбу. Львівським гандболісткам двічі вдавалося виходити вперед у рахунку: на 45-ій (17:16) та 47-ій (18:17). Втім, гостям вдалося швидко здійснити результативний ривок і матч вони завершили з перевагою у два голи – 23:25.

«Галичанка» – «Каліш» – 23:25 (11:12)

Статистика «Галичанки»: Світлана Гавриш – 9 голів; Олеся Дяченко – 4; Анастасія Ткач, Мілана Шукаль – по 3; Аліса Петрів – 2; Діана Дмитришин – 1.

Таким чином, через поразку «Галичанка» втрачає шанс фінішувати в нинішньому сезоні на 9-му місці. Наразі у підопічних Віталія Андронова 12 очок після 22 матчів, у «Каліша» – 18 залікових балів.