Новини

08.08.2023

"ГАЛИЧАНКА" ПІДПИСАЛА ГРАВЧИНЮ "ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ" АНАСТАСІЮ ДУТКО


Новою гравчинею львівської "Галичанки" офіційно стала Анастасія Дутко.


Новоспечена ліва крайня львівської команди в інтерв'ю пресслужбі "Галичанки" розповіла про свій кар'єрний шлях у гандболу та про підготовку до нового сезону.


- Із п’ятого класу почала активно займатись гандболом. Моїм першим тренером була Дорожівська Анастасія Юріївна.  В сьомому класі вирішила ще більше поєднати своє життя зі спортом, тому згодом встаупила до Львівського фахового коледжу спорту, згодом двічі мала травму: вперше в дев’ятому класі, вдруге - у десятому. Після другої травми почала активно відновлюватись та повернулася в спорт, паралельно граючи за "Львівську політехніку".


Як минула підготовка, що було найважчим?


Підготовка до сезону минула добре, перші тренування була важкими, але з часом почала трішки вливатись, так би мовити, входити в ритм роботи й ставало легше. Але, напевно, змушена сказати, що найважчим до кінця залишався стадіон ,на якому ми відпрацьовували інтервальний біг.


Хто для тебе є прикладом в гандболі?


Прикладом в гандболі та моїм улюбленим гравцем є норвежська гандболістка Стіне Офтедаль. Вона - прекрасний показник того, що переживши стільки травм, можна не просто продовжувати спортивну кар’єру, а й залишатись в числі найкращих гравців.


Яку мету ставиш на цей сезон?


На цей сезон ставлю для себе мету: стати хорошим гравцем для моєї команди та досягти високого рівня в професійному гандболі. Поставила собі завдання підняти рівень гри, багато деталей, які я хочу покращити, а деякі змінити.  Також важливим для мене є ігровий досвід, адже через травми не могла довгий час його здобувати.
Джерело - HC Galychanka

Інші Новини