28.04.2024

"ГАЛИЧАНКА" - "КАРПАТИ": У ДЕРБІ СИЛЬНІШІ ЛЬВІВ'ЯНКИ

Львівська "Галичанка" здобула перемоги у всіх матчах 7-го туру української Суперліги з гандболу, який завершився в Києві.

Тур у столиці розпочав другий етап сезону в чемпіонаті України. Стартувала "Галичанка" з перемоги над КЗ КОР "КОСФК (Бровари) - 33-15. А в другій грі львів'янки перемогли київський "Спартак" - 31:24. Закривав тур у Києві ключовий матч Суперліги між "Галичанкою" та "Карпатами".

Напередодні матчу команди вже тричі зустрічались між собою в нинішньому сезоні. Двічі звитягу здобувала "Галичанка" та одного разу перемагали "Карпати". У крайньому поєдинку львів'янки обіграли ужгородський колектив із рахунком 32:29.

У першому таймі команди досить довго показували багато боротьби, рівно йдучи в рахунку. В останній десятихвилинці ужгородська команда заробила перевагу в три м'ячі за рахунку 9:12. Зрештою, перед перервою "Галичанка" здійснила ефектний ривок і завершила перший тайм з привілеєм в один гол - 13:12.

Інтенсивна гра львів'янок на старті другого тайму дозволила підопічним Тетяни Штефан оформити доволі комфортну перевагу. Зокрема, в другій половині матчу допомогла "Галичанці" здобути перемогу Анна Стадник - воротарка здійснила за тайм 14 порятунків (17 протягом усієї гри).

"Галичанка" (Львів) - "Карпати" (Ужгород) - 30:21 (13:12)

"Галичанка": Олеся Дяченко - 8 голів, Мілана Шукаль - 5, Діана Дмитришин, Світлана Гавриш - по 4, Аліса Петрів - 3, Катерина Козак, Софія Голінська - по 2, Анастасія Ткач, Владислава Сорокіна - по 1.

Сейви: Анна Стадник - 17, Марія Поляк - 2.

"Карпати": Владислава Слободян - 7 голів, Валерія Нестеренко - 5, Анна Гававка - 4, Надія Пойманова, Катерина Міхєєва - по 2, Катерина Феннинець - 1.

Сейви: Тетяна Готра - 13.

Таким чином, "Галичанка" везе зі столиці 9 очок за підсумками трьох матчів. Перемога над "Карпатами", зокрема, дозволила львівській команді відірватись від ужгородського колективу на 9 залікових балів. До кінця чемпіонату ще два тури. Усі команди верхньої групи зіграють по 6 матчів.