24.03.2024

ПЕРШИЙ ТАЙМ - ЗА "ГАЛИЧАНКОЮ", ПЕРЕМОГА - У СУПЕРНИЦЬ

Львівська «Галичанка» на майданчику в Ланьцуті у матчі третьої серії фінального раунду польської Суперліги-2024 приймала «Старт» з Ельблонґа. Як відомо, за підсумками регулярного розіграшу «Галичанка» продовжує виступи в чемпіонаті Польщі в групі команд зі 7 до 10 місць. Після 20-ти матчів суперник «Галичанки» очолював таблицю «вибування», маючи в доробку 20 очок, а львів'янки перебували на 10 місці з 12 очками.

Гандбол. Польща. Жіноча Суперліга. 21 тур

«Галичанка» (Львів) - «Старт» (Ельблонґ) - 24:30 (15:12, 9:18)

Гру в Ланьцуті команди розпочали доволі рівно, проте «Старт» вів у рахунку. Коли на майданчику спостерігався паритет (4:4), «Галичанка» не реалізувала два чудові моменти, тож після тайм-ауту гості відірвались у рахунку – 4:8. Проте, львівські гандболістки зуміли  не лише скоротити відставання, але й знову зрівняти рахунок. На 28-ій хвилині під час нічиї 12:12 Марія Поляк здійснила порятунок, відбивши кидок із 7-ми метрів. Одразу після сейву голкіперки «Галичанки» команда розпочала свою атаку й уперше в зустрічі вийшла вперед. Потім львів’янки подвоїли перевагу і в заключній хвилині першого тайму заробили перевагу +3 після гола Аліси Петрів – 15:12. Відзначимо результативність Ванесси Лакатош, яка в першій половині матчу реалізувала всі чотири семиметрові кидки.

Натомість після перерви домінували переважно гості, які зуміли відігратися і вийти вперед. Попри спроби львівських гандболісток повернути гру на свою користь, зробити це їм не вдалося, тож у підсумку «Старт» переміг з різницею у шість м'ячів.