Новини

15.02.2024

ДО "ГАЛИЧАНКИ" ПРИЄДНАВСЯ ОСОБЛИВИЙ ГРАВЕЦЬ ЖЕНЯ ЛАХМАНЮК


Львівська "Галичанка" разом із клубами ORLEN SUPERLIGA (чемпіонат Польщі) доєдналась до благодійної ініціативи в боротьбі з раком.


До команди чемпіонок України приєднався особливий гравець - Женя Лахманюк.


"Наш відважний воїн, 9-річний Женя, спортивний учень, який у повсякденному житті любить грати у футбол, від жовтня бореться з надзвичайно важкою хворобою – лейкемією. Його боротьба почалася раптово. Після початку навчального року Жені стало дуже погано - він був блідий, слабкий, втомлений. Діагноз не викликав сумнівів: це лейкоз.


Для рідних та близьких Воїна діагноз був як нокаут. Проте, не встигло «життя» дорахувати до «10», як наш Герой мужньо взявся до бою. Сьогодні кожен день у лікарні його підтримує мама, яка перебуває на пізньому терміні вагітності, а вдома за ним сумують брати Саша та Максим. Женя проходить хіміотерапію, попереду довгий шлях. День і ніч пильнує його мати, вірячи, що все закінчиться щасливо. Тому зараз ми, як команда Жені, хочемо підтримати цей надзвичайний бій", - йдеться в повідомленні "Галичанки".


Допоможімо Жені виграти найважливіший матч у його житті - матч за здоров'я. Спорт для нього завжди був важливим, а тепер він може стати символом перемоги над хворобою. Кожен внесок має значення. Ваша підтримка може зробити так, щоб відважний Воїн став переможцем у найважчій битві свого життя. Збір та додаткова інформація про акцію - за посиланням.

Інші Новини