21.08.2022

УКРАЇНЦІ ЗДОБУВАЮТЬ ДВІ НАГОРОДИ В ОСТАННІЙ ДЕНЬ МУЛЬТИСПОРТИВНОГО ЄВРО

Сьогодні останній день мультиспортивного Євро, яке відбувається у Мюнхені. І українська команда до останнього змагається за нагороди. Сьогодні дві поклали у скарбничку України представники спортивної гімнастики.

Спочатку Ігор Радівілов здобув бронзову нагороду в опорному стрибку. Українець отримав за свої стрибки середню оцінку 14.899 бали, що дозволило йому виграти бронзу турніру. Цьогорічна бронза стала шостою нагородою для українця в цій дисципліні на чемпіонаті Європи.

Ще одну медаль Україні приніс Ілля Ковтун у вправах на паралельних брусах. При цьому наш спортсмен показав однаковий результат з переможцем -  15.333 бали. Але, через вищу оцінку за техніку, золото отримав британець Джо Фрейзер, а 19-річний Ілля - срібло.