Новини

11.08.2023

ПАХНЮК ЗВИНУВАТИВ САРТИНСЬКОГО У ПРИВЛАСНЕННІ ЗАРОБЛЕНИХ НИМ ПРИЗОВИХ ЗІ ЗМАГАНЬ


Український гімнаст Петро Пахнюк звинуватив тренера Геннадія Сартинського у привласненні виграних ним грошей на змаганнях.


«У 2017 році головний тренер Сартинський особисто сказав мені, що я зобовʼязаний віддавати йому 10% від заробленого на змаганнях.


Впродовж трьох років, в такий спосіб він отримав від мене понад 20 000 доларів. На жаль, мені складно довести вказані події.


Я нікуди не звертався і навіть радів, що «вписався» в систему, що я дорослий і живу по «поняттям» можу платити і їхати за його підтримки на змагання і бути частиною його «гнилої» команди.


Виникають риторичні запитання: скільки гімнастів заради можливості змагатися погодилися платити 10% від заробленого Сартинському? Скільки таких гімнастів буде, поки Сартинський є головним тренером?


Після того, як я підняв цю тему на рівень міністерства, було звільнено мого тренера Лаврухіна В.В., тренера, який мав чемпіона Європи 2021 року на стрибку і єдиного фіналіста на снаряді на Олімпіаді. В той час бачив величезну підтримку від спортсменів які були присутні в міністерстві під час вирішення конфлікту. Як виявилося, голоси спортсменів ні на що не вплинули. Все вирішилося кулуарно. Припускаю, що головний тренер користується підтримкою із великих і впливових кабінетів. Можливо, головний тренер втягнув ще когось у свою незаконну діяльність», - написав Пахнюк на своїй сторінці у соцмережі.


Першоджерело: інстаграм Петра Пахнюка

Інші Новини