30.04.2023

ІЛЛЯ КОВТУН ЗАВОЮВАВ ЩЕ ДВІ МЕДАЛІ НА КУБКУ СВІТУ ЗІ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ В КАЇРІ

У Каїрі (Єгипет) завершився етап Кубка світу зі спортивної гімнастики. Збірна України за підсумками змагань здобула 5 нагород та очолила медальний залік.

Україну на турнірі представляли 4 спортсмени: Ілля Ковтун, Анна Лащевська, Єлизавета Губарєва та Назар Чепурний.  Єлизавета Губарєва змагалась за медалі на різновисоких брусах, а Назар Чепурний вийшов до фіналу в опорному стрибку. До 5-ти з 6-ти фінальних виступів вийшов Ілля Ковтун - він претендував за нагороди у вільних вправах, опорному стрибку, на паралельних брусах, перекладині та коні.

У перший день фіналів Ковтун здобув "золото" та "бронзу" у вільних вправах та на коні відповідно. Губарєва перебувала за крок до медалі (4 місце).  У вирішальний день КС Ілля Ковтун знявся з фіналу в опорному стрибку. Нагороду у цій дисципліні виборов Назар Чепурний - із результатом 14.799 бала він став другим і виграв першу за рік медаль. Ковтун здобув же дві золоті нагороди в інших фіналах. Ілля завоював перше місце на паралельних брусах та на перекладині.

Таким чином збірна України з 5-ма нагородами виграла медальний залік етапу Кубка світу.