Новини

31.03.2024

ГІМНАСТ РАДОМИР СТЕЛЬМАХ КЛАДЕ У СКАРБНИЧКУ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ПЕРШУ МЕДАЛЬ КУБКА СВІТОВОГО ВИКЛИКУ

Фото; НОК України


Радомир Стельмах приніс Україні першу медаль на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики 2024 року. Стартовий етап сезону приймає турецька Анталья.


Кубку світового виклику-2024 передували три етапи Кубка світу зі спортивної гімнастики. Під час них Україна завоювала сім нагород, зокрема чотири "золота", з них три - у виконанні Іллі Ковтуна.


До заявки збірної України на перший етап Кубка світового виклику-2024 увійшли Радомир Стельмах, Володимир Костюк, Анна Лащевська та Поліна Д'яченко. Лідери української команди пропускали змагання, оскільки готуються до чемпіонату Європи.


Володимир Костюк змагався на Кубку світового виклику вперше з 2021 року, коли дебютував на цьому рівні.


Костюк пройшов до фіналу у вправах з кільцями - вперше у кар'єрі на Кубку виклику. У вирішальному раунді він заробив 12.950 бала за свій виступ та посів підсумкове сьоме місце.


Натомість Радомир Стельмах кваліфікувався у фінал у вправах на коні. Виступ українця у фіналі судді оцінили у 14.000 бала, що дозволило йому посісти третє місце та здобути бронзову медаль.


Це перша нагорода у кар'єрі Стельмаха на рівні Кубка світового виклику зі спортивної гімнастики.Кубок світового виклику-2024. Анталья, Туреччина. Вправи на коні

1. Ахмад Абу Аль Соуд (Йорданія) – 14.900 бала

2. Наріман Курбанов (Казахстан) – 14.850

3. Радомир Стельмах (Україна) – 14.000


Стельмах та Костюк також претендують на медалі в опорному стрибку та у вправах на паралельних брусах, де обидва пробились у фінали.


Джерело: suspilne.media

Інші Новини