Новини

06.12.2022

ЖАХ І ГАНЬБА! УКРАЇНСЬКА ОЛІМПІЙСЬКА ЧЕМПІОНКА ВІДВІДАЛА ТУРНІР У росії


Олімпійська чемпіонка Ігор 1992 року в Барселоні Олександра Тимошенко відвідала турнір «Небесна Грація» в росії (терористичній країні) у якості почесного гостя.


Про це у своїх сторіз Інстаграма розповіла бронзова медалістка Олімпіади-2016 Ганна Різатдінова: 


«Ви мене вибачте, але я просто не можу промовчати. Олександра - приклад особисто для мене, вона обличчя української художньої гімнастики, на її честь відкрили зірку на алеї слави в Києві, вона була амбасадором чемпіонату Європи у Києві.


Я не розумію, як наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Олександра Тимошенко може бути присутня як почесний гість на турнірі «Небесна Грація» у Росії, який організовує Аліна Кабаєва, поки російські солдати вбивають українців вже більше ніж пів року.


Можна нічого не розуміти в політиці, але закривати очі на факт - геноцид українського народу, не можна. В Україні, на жаль, зараз не проходять такі красиві заходи саме через Росію.


Поки тренер олімпійської чемпіонки Олександри Тимошенко Альбіна Миколаївна Дерюгіна у своєму віці, 90 років, знаходиться у Києві без світла через російську агресію, не можна робити вигляд, що нічого не відбувається, і з’являтися на «російських спортивних святах».


Джерело: champion.com.ua

Інші Новини