08.03.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ БЕЗ ПОРАЗОК ПРОХОДИТЬ ОСНОВНИЙ РАУНД ВІДБОРУ ЧС-2024

Фото прес-служби АФУ

Відбувся заключний матч у групі 11 основного раунду відбору чемпіонату світу 2024-го року з футзалу між збірними Нідерландів та України.

Як відомо, підопічні Олександра Косенка достроково гарантували собі перше місце у групі та вихід до еліт-раунду кваліфікації, тож ця гра не мала суттєвого турнірного значення.

Тим не менше, боротьба на майданчику була непоступлива і у першому таймі суперники обмінялися голами. Близько середини тайму Шотурма прийняв м'яч на правому краю після передачі Радевича і низом влучно пробив у дальній кут воріт Нідерландів, а незадовго до перерви, після удару зі штрафного та рикошету, Бухарі переправив м'яч у ворота нашої збірної. У другому таймі рахунок залишився без змін - нічия 1:1.