19.09.2022

ЗБІРНА УКРАЇНИ ТРІУМФУЄ, НЕ ДОЧЕКАВШИСЬ ЗАВЕРШЕННЯ КУБКА ТРЬОХ НАЦІЙ

Після вчорашньої звитяги на старті Кубка трьох націй, що триває у Молдові, над командою країни-господаря (7:4), збірна України з футзалу сьогодні перемогла команду Румунії, що дозволило підопічним Олександра Косенка дочасно тріумфувати на турнірі.

Кубок трьох націй

Румунія – Україна – 1:3

Голи: Чіреш, 17 – Чернявський, 10; Абакшин, 27; Олівейра, 39, автогол

Румунія: Тоніца – Хаднадь, Іслай, Олівейра, Маня; Лунгу, Дінікуца, Оаяня, Чіреш, Сассе, Араужо, Балінт, Гавріла, Карчун, Феррейра

Україна: Ципун – Корсун, Шотурма, Зварич, Чернявський; Савенко, Сухов, Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник

Попередження: Араужо, 16; Маня, 19; Хаднадь, 29 – Зварич, 14; Чернявський, 33

Рахунок у зустрічі відкрив Ігор Чернявський, проте незадовго до перерви суперники відігралися. У другому таймі у складі нашої команди відзначився Даниіл Абакшин, а наприкінці матчу румун Олівейра забив у власні ворота. Тож, узявши гору з рахунком 3:1, українці стали переможцями турніру.

У вівторок, 20-го вересня, відбудеться матч Молдова – Румунія.