15.04.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ ПОСТУПИЛАСЯ П'ЯТИРАЗОВИМ ЧЕМПІОНАМ СВІТУ З ФУТЗАЛУ

Сьогодні, 15 квітня збірна України з футзалу продовжила виступ на міжнародному турнірі в Литві поєдинком із бразильцями.

"Синьо-жовті" стартували на змаганнях із перемоги над господарями (5:2). Тепер же підопічні Олександра Косенка протистояли п’ятиразовому чемпіону світу з футзалу - команді Бразилії.

На старті матчу хороший момент мав Абакшин, але не зумів переграти кіпера, згодом у стійку пробив Зварич. Утім, на 5-й хвилині рахунок відкрили бразильці - класну комбінацію завершив Араухо. Невдовзі після двох помилок Савенка м’яч двічі відправив у наші ворота Паскуал.

Затим "синьо-жовті" пропустили й четвертий гол - після кутового відзначився да Сілва. Наша команда відповіла влучанням Корсуна в поперечину, а також невикористаним шансом Семенченка. Натомість на 12-й хвилині після кутового Да Сілва оформив дубль. Наприкінці першого тайму бразильців знову врятував каркас, цього разу вже після удару Жука.

На початку другої половини Абакшин після кутового скоротив відставання збірної України, проте невдовзі відзначилися й бразильці. На 26-й хвилині другий гол нашої команди оформив Мельник, однак на 31-й представники Південної Америки забили всьоме. У підсумку "синьо-жовті" поступилися з рахунком 2:7.

Свій заключний поєдинок на турнірі підопічні Олександра Косенка проведуть 16 квітня, суперником буде Франція.

Міжнародний турнір збірних із футзалу

13.04.2024

Литва - Україна - 2:5

Бразилія - Франція - 2:3

15.04.2024

Україна - Бразилія - 2:7 (0:5)

Голи: Абакшин (23), Мельник (26) - Араухо (5, 31), Паскуал (6, 7), Да Сілва (8, 12), Ногейра (25).

Україна: Савенко (Сухов, 7) - Корсун, Швед, Микитюк, Шотурма; Семенченко, Чернявський, Жук, Абакшин, Мельник, Лебідь, Зварич, Педяш.

Бразилія: Дорн - Араухо, Бастезіні, Л. Дос Сантос,  Ногейра; Роча, Віана, Паскуал, Да Сілва, Деніз, Бріто, Р. Дос Сантос, В. Дос Сантос, Гомес.

Попередження: Семенченко (26) - Л. Дос Сантос (10), Р. Дос Сантос (27).

Франція - Литва (19:30)