19.03.2024

ВІДЧУТНА ПОРАЗКА УКРАЇНСЬКИХ ФУТЗАЛІСТОК У ДРУГОМУ СПАРИНГУ В ІТАЛІЇ

Фото прес-служби АФУ

Жіноча збірна України з футзалу провела другий виїзний товариський матч із командою Італії.

У межах підготовки до відбору ЧС-2025 синьо-жовті прибули в Таранто для двох спарингів з італійками. Перша гра завершилася перемогою господарок - 4:2.

Другий матч знову розпочався з тиску «Скуадри Адзурри», на що українки відповіли небезпечним ударом Гриценко повз ворота. На 8-й хвилині Митрофанська виручила нашу команду після удару Грієко. Проте невдовзі Феррара після кутового відкрила рахунок. Незабаром Бутіма замкнула простріл партнерки й подвоїла перевагу своєї команди.

Затим італійки не використали декілька моментів, а в українок непоганим ударом здалеку відмітилася Степаненко. На 18-й хвилині Бутіма забила знову, скориставшись закиданням уперед. За мить Берте після ауту з допомогою рикошету зробила рахунок 4:0.

На старті другої половини гри команди обмінялися моментами. Проте дуже швидко італійки заволоділи ініціативою, і на 23-й хвилині забила Мансуєто. Надалі знову довелося виручати Митрофанській, у синьо-жовтих можна відмітити два удари Кузнецової у площину. Під кінець гри інтенсивність знизилася, проте це не завадило італійкам забити ще й установити остаточний рахунок матчу - 6:0.