29.10.2022

«УРАГАН» – В ЕЛІТ-РАУНДІ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ!

У третьому матчі основного раунду Ліги чемпіонів із футзалу сезону-2022/2023 івано-франківський «Ураган» зіграв унічию.

Перед сьогоднішнім поєдинком з аутсайдером групи 4, угорським «Халадашем», підопічні Максима Павленка знаходилися на другому місці в турнірній таблиці. У першому матчі вони здолали румунський «Юнайтед Галац» (5:0), а в другому поступилися португальській «Бенфіці» (1:4).

Ліга чемпіонів із футзалу-2022/2023. Основний раунд. Група 4

«Халадаш» (Угорщина) - «Ураган» (Україна) - 4:4 (1:2)

Голи: Дрот (2), Рутаї (28), Микитюк (30, автогол), Каземіро (36) - Моспан (6), Дичук (15), Абакшин (23, 30).

«Халадаш»: Олоштікс - Хаймаші, Дрот, Соуза, Каземіро; Хомлок, Ковач, Сольмаш, Баптіста, Надь, Шипош, Ватаманюк-Барта, Фехер, Рутаї.

«Ураган»: Савенко - Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма; Хомяк, Микитюк, Мик. Грицина, Мих. Грицина, Терентьєв, Дичук, Масевич, Абакшин, Моспан.

Попередження: Рутаї (22).

Для гарантованого виходу в еліт-раунд Ліги чемпіонів українцям потрібно було сьогодні не програти, і з цим завданням вони впоралися, незважаючи на невдалий початок гри: уже на 2-й хвилині угорці відкрили рахунок — відзначився Золтан Дрот.

Утім, уже за чотири хвилини Станіслав Моспан відновив рівновагу, а на 15-й хвилині Олександр Дичук вивів іванофранківців уперед. На початку другого тайму Данило Абакшин довів перевагу українців до двох м'ячів, але Балаж Рутаї не дав нашій команді піти у відрив. На 30-й хвилині Абакшин оформив дубль, однак буквально за 30 секунд Микола Микитюк зрізав м'яч у власні ворота, а потім Каземіро взагалі зрівняв рахунок - 4:4.

Рівним він і залишився до фінального свистка - нічия, яка дозволила «Урагану» набрати чотири очки у групі 4 й забезпечити собі вихід до еліт-раунду Ліги чемпіонів.

«Юнайтед Галац» (Румунія) - «Бенфіка» (Португалія) - 1:8

Підсумкове становище: 1. «Бенфіка» - 9; 2. «Ураган»: - 4; 3. «Юнайтед Галац» - 3; 4. «Халадаш» - 1

Джерело: uaf.ua