Статті

23.03.2021

«УРАГАН» - «ПРОДЕКСІМ»: ДУМКА ЕКСПЕРТІВ ПРО ТОП-МАТЧ У КУБКУ УКРАЇНИ


У п’ятницю, 26 березня, футзальна Україна дізнається останнього учасника «Фіналу Чотирьох» Кубка України. В Івано-Франківську місцевий «Ураган» у матчі-відповіді чвертьфіналу зіграє з херсонським «Продексімом». Перший матч між грандами українського футзалу у Херсоні завершився внічию 1:1. Кореспондент Kamp-Sport поцікавився думкою футзальних експертів як складеться матч-відповідь між двома українськими «топами» та чого чекати вболівальникам від цього матчу.


АНДРІЙ ФЕДЮК, екс-гравець «Урагана», «Енергії» та багатьох інших команд:

Впевнений, що нас чекає цікаве футзальне видовище, адже зустрічаються дві топ команди чемпіонату. Враховуючи те, що діючий чемпіон ще жодного разу не перемагав у кубку України, думаю, що «Продексім» кине усі сили на цей матч. Вірю, що окрім запеклої боротьби на майданчику, глядачі також побачать цікавий змістовний футзал.


Щодо Урагану, то бачу, що команда набрала прекрасну «форму». Я знаю яке невтомне бажання у Максима Павленка перемагати у кожному матчі і знаю як він налаштовує гравців. Цей матч дає перепустку у «Фінал Чотирьох», тому його результат дуже важливий. Думаю, що «Ураган» буде фаворитом та й рідні стіні повинні допомогти «драконам».


ЄВГЕН МОСКВІН, екс-гравець «Енергії», «Тайму» та багатьох інших команд:

Ставлю на «Ураган». Склад команди зараз є більш збалансованим. У Максима Павленка зараз менше кадрових проблем, аніж в Андре Броканелло. Вважаю, деякі гравці «Продексіма» наразі не в повній бойовій готовності. Окремо хотів би сказати за Миколу Білоцерківця. Якщо «стовп» «Продексіма» не буде грати, це суттєва втрата.


 Рівноцінної заміни немає і це показали матчі збірної. Микола – сильна бойова одиниця. Ще один плюс «Урагана» - останні матчі команди, які показали, що команда зараз перебуває в непоганій спортивній формі. І ще один плюс – те, що «Ураган» гратиме вдома. Втім, не варто забувати що в регулярному чемпіонаті «Продексім» обіграв «Ураган» в Івано-Франківську, хоча по грі господарі, мабуть, не заслужили на поразку. Попри певні плюси «Урагана», які я назвав, нас очікує дуже цікавий поєдинок. Переможець цього протистояння буде одним з фаворитів на перемогу у Кубку України.


НАЗАР ЯЦИШИН, екс-гравець «Тайму», «Кардинала» та інших команд:

Звичайно, шкода, що такі команди зустрічаються на стадії чвертьфіналу. Втім, тим і цікавий кубковий жереб, що інколи зводить сильні команди на ранніх стадіях. Якщо ставити за мету перемогу у Кубку, то не важливо хто на якій стадії з ким зустрічається. На мою думку, фаворита у матчі-відповіді немає, хоча я б поставив більше на «Ураган». Переглянувши останні матчі, можна зрозуміти, що колектив з Івано-Франківська перебуває у хорошій фізичній формі. Повторний матч між цими командами відбудеться в Івано-Франківську, а там «Ураган» програє дуже рідко.


На мою думку, «Продексім» трохи надломив виліт з Ліги Чемпіонів. Було багато розмов про кінцівку цього поєдинку. Матчі Ліги Чемпіонів це взагалі окрема тема для розмови. З однієї сторони команда набирається безцінного ігрового досвіду, а з іншої сторони це впливає на підготовку до ігор на всеукраїнській арені.


Думаю, нас очікує протистояння двох рівних команд. В загальному мені імпонує робота Максима Павленка, який вміє добре підготувати команду на вирішальні ігри, тому, думаю, що «Ураган» пройде далі.


Нагадаємо до «Фіналу Чотирьох» Кубка України, який відбудеться у Сумах 2-3 квітня, уже пробилися київський ХІТ, харківський «Моноліт Viva Cup» та АФФК «Суми».

Інші Статті