18.03.2024

УКРАЇНСЬКІ ФУТЗАЛІСТКИ ПОСТУПАЮТЬСЯ ІТАЛІЙКАМ У СПАРИНГУ

Фото прес-служби АФУ

Жіноча збірна України з футзалу у рамках підготовки до європейської кваліфікації дебютного чемпіонату світу провела перший із двох запланованих спарингів зі збірною Італії на її майданчику в Таранто.

Господарки краще розпочали поєдинок, декілька разів довилося виручати нашу команду Терех. Урешті, на 14-й хвилині Бутіма здорово розвернулася перед воротами й відкрила рахунок. Українки швидко відігралися - після стрімкого вкидання Терех свій момент реалізувала Форсюк. Проте до перерви Коппарі встигла відновити перевагу Італії, влучно пробивши з правого флангу.

На початку другого тайму синьо-жовті знову зрівняли рахунок: Терех забрала м’яч біля власних воріт, пройшла через половину поля й віддала на Дубицьку, яка асистувала Форсюк. Не забувала наша голкіпер і про прямі обов’язки, здійснивши низку сейвів.

Синьо-жовті відповіли своїми моментами, зокрема двічі неточно пробивала Кузнецова. На 34-й хвилині італійки знову вийшли вперед, коли Бутіма замкнула дальню стійку. Невдовзі після закидання від партнерки вперед Бутіма оформила хет-трик. Надалі могла скоротити відставання нашої збірної Гриценко, але не переграла Сестарі, також із вигідної позиції не забила Бурлаченко.

Тож перший спаринг завершився перемогою господарок - 4:2. Другий поєдинок між збірними Італії та України пройде завтра в Таранто (початок - о 20:00 за київським часом).