04.09.2023

УКРАЇНА ЗДОБУЛА ДЕБЮТНУ ПЕРЕМОГУ НА ЮНАЦЬКОМУ ЄВРО-2023 З ФУТЗАЛУ

Збірна України U-19 з футзалу зіграла другий матч на чемпіонаті Європи. "Смньо-жовті" здобули першу перемогу на континентальній першості, обігравши Словенію.

У стартовій грі в групі В Україна не змогла переграти однолітків з Італії.

У матчі зі Словенію українці відкрили рахунок вже внаслідок першої небезпечної атаки - на 2-ій хвилині ворота суперника вразив Максим Малиновський. На 15-ій хвилині подвоїв перевагу Дмитро Федик після передачі Малиновського.

У другому таймі гол відквитали словенці після потужного удару Руїса. Проте, зовсім скоро Малиновський знову повернув Україні гандикап у два голи, а за п'ять хвилин до завершення Максим оформив хет-трик та одноосібно очолив бомбардирські перегони континентальної першості. Під завісу матчу Словенія забила вдруге, проте українці таки перемагають з комфортною перевагою - 4:2.