08.09.2023

УКРАЇНА ЗАВЕРШИЛА ВИСТУПИ НА ЮНАЦЬКОМУ ЄВРО-2023 З ФУТЗАЛУ

Збірна України U-19 з футзалу завершила виступи на молодіжній континентальній першості.

"Синьо-жовті" пробились до півфіналу, очоливши свою групу після перемог над Словенією (4:2) та Фінляндією (7:4).

У півфіналі підопічні Ігоря Москвичова зустрілись проти чинного чемпіона Євро - Іспанії.

Вже на третій хвилині Іспанія здобула перевагу в два голи: відзначилися захисники "Червоних" Тапіас та Рохер. До перерви один гол у складі України відіграв Дмитро Рибицький, який забив свій четвертий гол турніру. А вже після перерви паритет відновив форвард Денис Сніцаренко — 2:2.

Нічийний рахунок протримався на табло не більше двох хвилин. Перший гол Іспанії в другому таймі забив Віктор Рамос, чий гол так і залишився вирішальним до фінальної сирени — 3:2.