08.07.2022

УКРАЇНА ГРАТИМЕ У ФІНАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

У Молдові відбулись матчі другого ігрового дня Основного раунду відбіркового етапу чемпіонату Європи (U-19) серед команд групи 6, де виступає й Україна.  У паралельному матчі Андорра, яка вчора зазнала розгромної поразки від синьо-жовтих (2:10) переграла Молдову 4:5, а от в іншому матчі українці не залишили каменя на камені від Бельгії та вийшли на Євро ще за тур до кінця групового етапу.

Фактично, все було вирішено в першому таймі, в якому у ворота червоних дияволів (саме так називають бельгійців) влетіло шість м'ячів. У другому таймі треба було просто втримати результат, однак вдалося суттєво розвинути успіх.

Бельгія (U-19) – Україна (U-19) – 0:11