02.03.2021

ТАРАС КУЗЬ: НА ПОРАЗКУ МИ НЕ ЗАСЛУЖИЛИ

Попри доволі цікавий та змістовний футзал, наша команда не втримала позитивний для себе результат. Хорвати у другому таймі забили два голи без відповіді і здобули вольову перемогу з рахунком 3:2. 7 березня у Запоріжжі команди зіграють ще один матч в рамках відбору на Євро-2022. Одразу після завершення матчу кореспондент Kamp-Sport поспілкувався з гравцем збірної України та львівської «Енергії» Тарасом Кузем.

Звичайно, після такої поразки настрій не найкращий, - бере слово Тарас Кузь. – Постараємось реабілітуватися у неділю, коли уже гратимемо в Запоріжжі. На жаль, другий тайм нам не вдалося так зіграти, як ми планували. Нам не вдалося реалізувати свої моменти, натомість суперник реалізував наші помилки. Завтра цей матч розберемо, проаналізуємо помилки та зробимо висновки. Вважаю, що у Хорватії ми не заслуговували на поразку, результат не за грою.

Чи здивували чимось хорвати?
Ми готувалися до хорватів і знали як грає ця команда. В цілому суперник заслужив на хороші слова. Це майстерна та габаритна команда.

Чи побачимо ми інший матч у Запоріжжі 7 березня?
Думаю, ми будемо грати ще активніше, маю на увазі більше працювати саме на атаку. Ми чудово розуміємо, що нам потрібно реабілітовуватися за цю прикру поразку.