18.08.2023

"ХІТ" - ВОЛОДАР СУПЕРКУБКА УКРАЇНИ-2023 З ФУТЗАЛУ

Учора, 18 серпня, в Бучі відбувся поєдинок за трофей Суперкубку-2023 з футзалу між переможцем VBET Екстра-ліги ФК «ХІТ» (Київ) та володарем VBET Кубку України ФК «Кардинал-Рівне» (Рівне).

Початок матчу був запланований на 17:00, проте через оголошену повітряну тривогу був перенесений на годину. Сам матч після початку переривався з тієї ж причини, тому тривав він близько трьох годин.

Колективи підготувались до гри відповідально, тому гра виявилась важкою для кожної з команд. Перший тайм минув результативним за моментами та боротьбі, проте без забитих голів. Ситуація змінилась одразу після стартового свистку у другому таймі. Вже на початку другої половини Ігор Чернявський розмочив суху гру та вивів свою команду вперед. Другий та останній гол у зустрічі забив новоспечений гравець киян Даниїл Абакшин на останній хвилині матчу, таким чином поставивши крапку у протистоянні. 2:0 після фінального свистка.

До слова, для "ХІТа" це другий трофей Суперкубка за історію та друга поспіль вдала спроба поборотись за трофей.