Новини

04.06.2022

ГРАЛА ЗА УКРАЇНУ, ВДАРИЛА ТРЕНЕРА І НЕ РОЗІРВАЛА КОНТРАКТ З російським КЛУБОМ


Анна Сидоренко – професійна футзалістка, колишній гравець національної збірної України з футзалу та інших професійних жіночих клубів України. Дівчина родом з Кривого Рогу. 


У березні 2019 року запам’яталася ганебним випадком, вдаривши в обличчя тренера під час футзального матчу IMS-НУХТ и Будстар-НПУ.


У січні 2021 року стала гравчинею російської МФК «Норманочка» з Нижегородської області. Станом на 4 червня 2022 року дівчина контракт з російським клубом не розірвала.


Про Анну Сидоренко в інтерв’ю «Футзал України» розповіла тепер уже також ексгравчиня збірної Анна Шульга. 


«Щодо війни з Анною Сидоренко я не розмовляла. Я взагалі з нею ніколи не спілкувалася, можливо, хіба що тільки під час зборів національної збірної. Її позицію можна і не запитувати. Не розумію як людина, яка грала в збірній України, робить вибір залишатись в країні, що вбиває наших людей, ґвалтує дітей і жінок, нищить українські міста, а також поводить себе ніби нічого не сталося. Для мене ця людина просто зрадник. А з прапором України на тренувальній кофті вона, напевно, просто переплутала, бо там повинен бути російський. Надіюсь, що в український спорт у неї дорога закрита», - сказала Анна Шульга.


P.S. Тренерський штаб національної жіночої збірної України з футзалу не викликав Анну Сидоренко на навчально-тренувальний збір перед Євро-2022. 

Інші Новини