Статті

15.05.2021

ФЕДІР ПИЛИПІВ: «ПРОДЕКСІМ» НЕ МАЄ КИМ ЗАМІНИТИ ТРАВМОВАНИХ ЛІДЕРІВ


Легендарний український футзаліст Федір Пилипів поділився своїми очікуваннями напередодні третього матчу фіналу плей-офф чемпіонату України між «Ураганом» та «Продексімом». Нагадаємо, що рахунок у серії до трьох перемог — 2:0 на користь іванофранківців.


Як вважаєте, у чому запорука успіху «Урагану» у двох попередніх матчах?


Вважаю, що івано-франківський колектив досяг результату завдяки максимальному налаштуванню та самовіддачі. Команда психологічно та функціонально була готовою до матчу. До того ж «Урагану» вдалося виконати настанову тренерського штабу. Вони майже не помилялися у захисті та використали всі свої нагоди.


Наскільки реально «Продексіму» перевернути хід протистояння після двох поразок?


Вважаю, що доля протистояння майже вирішена. Проте, у спорті все можливо, хоча і відігратися з 0:2 по серії дуже складно. До того ж відсутність травмованих гравців не може не позначитися на грі команди.Що треба змінити херсонцям, щоб досягти успіху?


У першу чергу необхідно з максимальним налаштуванням та концентрацією підійти до матчу. Важливо, щоб херсонці досконально виконали тренерські настанови, грали дисципліновано та обов'язково використовували свої нагоди. Без реалізації моментів неможливо досягти успіху.


Погоджуєтеся з тим, що у психологічному плані зараз «Продексім» не в найкращому стані?


Дійсно, відчувається що команда зараз пригнічена. Дві поспіль поразки не могли не вплинути на психологічний стан команди. Лише перемога може додати команді позитивного імпульсу.
СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПІДТРИМАЙ НАС ПІДПИСКОЮ НА FACEBOOK, INSTAGRAM ТА YOUTUBE.
Травми Ципуна, Шотурми та Білоцерковця можуть відіграти ключову роль у матчі?


На жаль, «Продексіму» зараз немає ким замінити своїх травмованих лідерів. Окремо треба відзначити відсутність Петра Шотурми. Білоцерковця може замінити Волянюк, а ось втрата Шотурми може стати ключовою. Травма Ципуна також дуже болюча, адже воротар — 70% команди. «Продексім» весь сезон відіграв одним складом і в цьому також проблема команди. У багатьох гравців немає стабільної ігрової практики.


Влад Пригода, Kamp-Sport

Інші Статті